Alfashop

Unknown RESTPRO® ALU 3 Cream massaažilaual (diivan)

147,00 €
Sizes

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
The order will be ready in 24 hours at the latest.
RESTPRO® ALU 3 - kergeim kokkupandav massaažilaud turul!
Te olete professionaalne masseerija, ripsmetehnik või teete püsimeiki? Sellisel juhul Te teate täpselt, kuivõrd tähtis on omada enda salongis professionaalset varustust ja mugavat kušetti klientide jaoks, mis ei kõiguks nende all ning säilitaks suurepärase väljanägemise pikka aega. Kõrgekvaliteediline ülikerge kušett RESTPRO® ALU 3 suurepäraselt täiendab Teie salongi interjööri!
Kokkupandaval massaažilaual RESTPRO® ALU 3 on mõnus vinüülvooder pehme täiteainega paksusega 4 cm. Kuid selle laua peamiseks eripäraks on selle eriti kerge tugikonstruktsioon ja alumiiniumist valmistatud jalad, mille kõrgust saab reguleerida. Laud kaalub kõigest 17 kg, mis võimaldab panna seda kokku või võtta lahti vähem kui minutiga! Selline seadmestik ideaalselt sobib nendele meistritele, kes on sunnitud sageli vahetama oma töökohta. Tänu kergkonstruktsioonile kušetti on piisavalt lihtne liigutada soovitud kohta ja isegi vedada kaasas.
Massaažilaud-kušett RESTPRO® ALU 3 ei saa olema mitte ainult meeldiv üllatus klientidele, vaid see ka oluliselt kergendab meistri tööd - soetage juba praegu eriti soodsa hinnaga!
​Värvus kreemjasMõõtmed tööasendis:Pikkus 192 cm (koos peatoega  220 cm)Laius 70 cm (koos käetugedega 95 cm)Reguleeritav kõrgus 57 - 78 cm (8 asendit)Kandevõime: 250 kgKaal: 17 kgTranspordi mõõtmed: 98 x 73 x 19 cmPolstri paksus: 4 cmKaasas kandekott

Browse by brand: Unknown.

SmartKULLER (Estonia) 7,90 €
Order delivered the day after dispatch (Sundays and small islands excluded)..
Courier (Estonia) 7,90 €
Couriers make deliveries within a range of 5 km from the centres of most cities and towns in Estonia..

Read about delivery ›

If the purchased product is not suitable, you can return or exchange it within 14 working days from the day of delivery..
Read about return policy ›