Audiodisain

Pro-Ject Debut Carbon

349,00 €
Free delivery
Värv
Sizes

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
The order will be ready in 2 days at the latest.
Pro-Jecti klassikaline vinüülimängija süsinikfiibrist käpaga.
Esimene Debut mängija tuli turule 1990-ndate aastate lõpus ja oli hi-fi tööstuses revolutsioon. See oli esimene kord peale CD ajastu algust ja vinüüli eeldatavat kadumist, kui turule ilmus analoogaudio toode, mis oli soodsa hinnaga ja muutus kiiresti muusikasõprade lemmikuks. Uuenenud Debut Carbon loodi, et tõsta vinüülimängija standardid järgmisele tasandile - täiuslikult ajastatud vinüüli uuele tõusule, kui nõudlus kvaliteetsete mängijate järele suureneb jälle.
Suurim uuendus on käpas kasutatav süsinikfiiber, mis annab suurema jäikuse väiksema kaalu juures ja vähendab resonantse. Süsinikfiibrit kasutatakse palju tippklassi helikäppade juures, kuid kõrge hinna tõttu polnud see seni soodsama hinnaga mängijate juures mõeldav. Koos teiste täiendustega, nagu näiteks suurem ja raskem plaaditaldrik parema kiiruse stabiilsuse saavutamiseks, on helikvaliteet märkimisväärselt tõusnud. Rihmvedu ja korpusest elastomeeridega isoleeritud vähese müraga vahelduvvoolumootor, mida juhib kõrge täpsusega elektroonika, tagab kiiruse stabiilsuse ilma taldrikusse kanduva mürata.
Saadaval erinevates värvitoonides Ortofon OM10 ja 2M Red helipeaga.
Browse similar products: HIFI ja kodukino, Kingitus mehele.

Browse by brand: Pro-Ject.

SmartPOST parcel terminal (Estonia) 0,00 €
Order delivered within 1-2 working days of dispatch..
Courier (select date) (Estonia) 4,50 €
Select desired date and timeslot.
Click and collect 0,00 €
Choose suitable date within two weeks.

Read about delivery ›

If the purchased product is not suitable, you can return or exchange it within 14 working days from the day of delivery..
Read about return policy ›