Audiodisain

Swans VX5-LCR

179,00 €
Sizes

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 9 päevaga..
The order will be ready in 9 days at the latest.
Swansi VX5-LCR on kandiline seina süvistatav kaheribaline kõlar, mida eristab teistest VX seeria kõlaritest kaks PP-koonuste, 18.5oz magnetite ja 1'' mähistega 5.25'' valjuhääldit. Tegemist on klassikalise keskkõlari konfiguratsiooniga, mis põimib endas VX seeria diskreetse disaini ja ülidetailse ning naturaalse helikvaliteedi. Lisaks kahele woofrile, on kõlaril seeriale omane 30° ulatuses korrigeeritav 1'' siidist kupliga tviiter, mis lubab Teil heli suunata just Teie suunas ja nii luua ideaalne surround heli effekt. Tviitril on raudvedelik jahutus, neodüümist magnet ja ülilai kõlapind. Crossover'i eest hoolitseb spetsiaalne PCB-plaat. Woofri crossover algab 12dB-st ja tviitri oma 18-st. VX5-LCR tviitril on kogu seerias kasutatud automaatne polümiidist vooluringe taastaja, mis väldib ülepinget ja võimalikke kahjustusi tviitrile.
Kõlari disainimisel on lähtutud eelkõige kvaliteedist. Kätte võttes näeb Swansi VX5-LCR välja robustne, kuid seina monteerimise järel sulandub ta Teie kodu interjööriga ideaalselt. Kõlari raam on tehtud tugevdatud ja värvitatvast pika elueaga PP-plastmassist. Võre seevastu on oksüdeerumiskindlast alumiiniumist ning kinnitusosad roostevabast terasest.
VX seeria on loodud kestma ja pakkuma kõrgeimat kvaliteeti pikkadeks aastateks. Ülikvaliteetsed sisendid ja vastupidav seesmine juhtmestus moodustavad absoluutse standardi, millele võib alati Swansi süvistatud kõlareid ostes lootma jääda.
Sagedusala 55Hz- 22KHz
Tundlikkus 87 dB
Soovitatav võimendi võimsus 10-125 W
Takistus 8 oomi
Väljalõike suurus 414 x 188 mm
Browse similar products: HIFI ja kodukino.

Browse by brand: Swans.

Courier (select date) (Estonia) 7,90 €
Select desired date and timeslot.
Click and collect 0,00 €
Choose suitable date within two weeks.

Read about delivery ›

If the purchased product is not suitable, you can return or exchange it within 14 working days from the day of delivery..
Read about return policy ›