NEWS / Leiunurk

Karakteri ja ilu maaletooja Emporium&Antiik

GO TO SHOP ›
Emporium&Antiik kontseptsioonis kooseksiteerivad uus ja vana: lääne stiil koos orientaalsega, ajatud sisustuskaubad, kodutekstiil, ökokaubad ja vana Euroopa antiik. Kire ja hingega oma asja ajav poe omanik Nelli Osadolor loodab, et uus Balti Jaama Turg koondab kõik linna parimad antiigikaupmehed ühe katuse alla.
Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?
Kaupluse Emporium&Antiik kaupadeks on antiikkaubad Prantsusmaalt, Itaaliast ja Belgiast. Paneme suurt rõhku väiksematele sisustuselementidele nagu kristall-lühtrid, uhked peeglid, lauahõbe ja portselan, ning muu sisustusega seonduv.
Mõne kuu pärast jõuab meie poodi väga erilist kodutekstiili Jaapanist ja Indiast, sellist kaupa ei müü isegi luksusbutiigid. Olen ise 4 aastat Indias elanud ja seetõttu tean väga erilisi väiketootjaid, kes ei too masstoodangut, vaid kasutavad naturaalseid materjale nagu siid, puuvill, lina. Palju on käsitööd ja tikandeid.
Meie konseptsioonis kooseksisteerivad uus ja vana. Müüme elemente, mis sobivad nii uude kui ka vanasse interjööri. Tahame saada parimaks antiik- ja oriental toodete kaupluseks Tallinnas. Võime lubada, et meie antiigivalik on eriline, kvaliteetne ning kindlasti selline, mida teistel antiigikaupmeestel ei ole. Palju antiiki tellime Lõuna-Itaalia vanade perekondade villadest.
Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?
Ikka väga kõrged! Mina isiklikult arvan, et igas korralikus linnas peab olema üks korralik rahvaturg ja see ei peaks sarnanema oma kaubavalikult keskustes müüdava kaubaga, mis on tihti ülehinnatud masstoodang. Balti Jaama Turule võiksid koguneda inimesed, kes otsivad ja pakuvad midagi erilist. Tahaksin uuel turul näha palju väiketootjaid. Antiigi koha pealt võiks Balti Jaama Turg olla see koht linnas, kus kõik antiigikaupmehed on ühe katuse all. Täiuslikud eeldused on ju sellel turul olemas – raudteejaam, Telliskivi ja Kalamaja, kesklinn ja vanalinn, sadama lähedus, eestlased, venelased ja turistid.
Miks on teie ettevõte Balti Jaama Turul kõige ägedam?
Esiteks on meil juba kõige ägedam kaupluse pind – teisel korrusel, imeilusa vaatega Toompeale. Akna alla tuleb ilus antiikne laud ja toolid, kus kliendid saavad jalga puhata. Me täidame ka klientide erisoove. Näiteks kui keegi soovib saada teatud suuruses ja stiilis ampiirlühtrit, siis selle me ka kliendile leiame. Meie poodi on oodatud uudistama nii sisekujundajad kui ka omal käel kodusisustajad.
Guide ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.