NEWS / PAGARINI

Hoidke alt, maiasmokad: Pagarini siseneb turule ligi viiekümne erineva ahjusooja küpsetisega!

GO TO SHOP ›
Pagarini tuleb Balti Jaama Turule ja lubab täita kogu ala ahjusoojade küpsetiste lõhna ja unustamatute maitseelamustega. Ehk et saab sööki ja jooki ja priimat pannkooki!
Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?
Balti Jaama Pagarini kaasaostukohvikus pakume oma klientidele värsket kohvi ning üle 48 erineva ahjusooja küpsetise, mis kõik valmivad kohapeal. Pagarini sortimendis leidub palju erinevaid ahvatlusi, menukamad näiteks suussulavad croissantid, struudlid ja pirukad. Lisaks uus ja menukas toode – soolavõiga pretzelid. Omal kohal on värske leivavalik, millest populaarsemad on tatra-kanepileib ning puuviljaleib. Pagarini magusavalikut ilmestab väga lai koogivalik – traditsioonilistest šokolaadikookidest erinevate brownie´de ja toorjuustukookideni välja. Tordi- ja koogilõikudele lisaks pakume oma klientidele mitmeid magusaid saiakesi ja veel ka imemaitsvaid sõõrikuid.
Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?
Ootused Balti Jaama Turule on väga head, kuna teist nii kaasaegset ostukeskkonda Eestis ei leidu. See on väga lahe, et on kerkimas turg, kust inimesed inimesed saavad osta endale kõike eluks vajaminevat. Ajalooliselt on Balti Jaam ju teede alguspunkt. Ja seal teede alguspunktis, kust inimesed reisi alustavad, saavad nad enne sõitu meie juures mõnusalt keha kinnitada, ning värsked saiad-koogid rongi kaasa osta.
Miks on teie ettevõte Balti Jaama Turul kõige ägedam?
Pagarini on Balti Jaama üks olulisemaid kohti, sest tänu meile täitub kogu ala värske saia ja küpsetiste lõhnaga!