NEWS / Peetri Lõheäri

Peetri Lõheäri: tõenäoliselt parema kvaliteediga kalapoodi Eestist ei leia

Peetri Lõheäri tublide töötajate arvates võiks olla uue Balti Jaama Turu deviis: kogu vajalik ühest kohast. Samuti loodavad kirglikud kalainimesed, et Peetri Lõheäril saab olema täiusliku toidukorvi koostamisel oma roll.
Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?
Hakkame pakkuma ikka neid samu Käsmu traditsioonide järgi valmistatud imemaitsvaid kalatooteid. Peamiselt lõhe, forelli ja siiga. Kindlasti ei puudu peagi avatavast Balti Jaama Turu Lõheärist ka klientide südameid võitnud küüslaugu hõrgutis, marineeritud lõhe ning kui veab, siis ka siia tartar. Kuid see pole kindlasti veel kõik. Kuna kalatooted ja mereannid on meie kirg, siis leiab meie lettidelt iganädalaselt ka muid üllatusi - alates merikarpidest, lõpetades hooajalise kohaliku kalaga.
Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?
Ootused on suured! Olles kuulnud ja näinud peagi avata Balti Jaama Turu kontseptsiooni, siis siiralt loodame, et uue turu näol saab Tallinn endale ühe tõeliselt euroopaliku turu, kust igapäevast värsket toidukraami leida ning kus samas ka meeldivalt aega veeta. Märksõnaks võikski olla kogu vajalik ühest kohast ning loodetavasti saab Peetri Lõheäril olema täiusliku toidukorvi koostamisel oma roll.
Miks on teie ettevõte Balti Jaama Turul kõige ägedam?
Kindlasti on turul veel palju ägedaid poode ja ettevõtmisi. Mis meie lubada saame, on see, et kui isutab lõhe või forelli järgi, kas suitsutatud, soolatud või hoopis fileeritud kujul, siis tõenäoliselt parema kvaliteediga kalapoodi Eestist ei leia. Teeme oma asja hingega ning jälgime sajanditepikkusi Käsmu traditsioone oma toodete valmistamisel. Selle vastu on raske saada. Tulge proovima!