NEWS / Reval Café Bakery

Ahjusoojad saiakesed Reval Café Bakery´st

GO TO SHOP ›
Juba varsti avab end uuel Balti Jaama Turul Reval Café Bakery kohvik, kus kõik pagaritooted valmivad algusest lõpuni kohapeal. Värskete saiade võrgutav lõhn meelitab neid kohvitassi kõrvale maitsma ja tee peale kaasa haarama!
Mida hakkab Reval Café Balti Jaama Turul pakkuma?
Reval Cafè Bakery on täiesti uus suund, mis eristub tavapärasest kohvikulahendusest. Balti Jaama Turul olevas Bakery kohvikus tehakse kõik pagaritooted valmis kohapeal – algusest lõpuni. Soovime jagada tõelist pagariäri elamust, kus pakume nii klassikalisi maailmamaitseid, nagu näiteks croissant ja ciabatta, ning selle kõrval ka Eesti klientide seas armastatud võiroose, kaneelirulle, palmiksaiu, pehmeid kringleid, Viini saiakesi jms. Sealjuures saab kõiki tooteid nautida nii kohapeal kui ka kaasa tellida.
Millised on Reval Café enda ootused uuele Balti Jaama Turule?
Soovime omalt poolt olla osa ühest väga suurest, ent ühtsest keskusest, kus rõhutakse värskusele ja kvaliteedile. Näeme, et Balti Jaama Turg võiks olla kohaks, kus Eesti väiketootjad saaksid head asja ühes kohas pakkuda ning kvaliteeti hindavad kliendid, sealhulgas pered, saaksid kiirustamise asemel aja maha võtta ja kauneid hetki nautida.
Miks otsustasite kohviku avada just Balti Jaama Turul?
Otsus ühineda Balti Jaama Turu tegevusega tuli Reval Café omanikele lihtsalt. Reval Kondiitri näol on praegu küll olemas hästi toimiv ja kvaliteetseid tooteid pakkuv tootmisettevõte olemas, kes igapäevaseid pagari- ja kondiitritooteid kohvikutele juba pakub, kuid Reval Café Bakery soovib minna n-ö juurte juurde tagasi. Suureks eeskujuks on Reval Café Bakery arendamisel just olnud Taani kohvikutekultuur, kus hinnatakse pagaritöökodades lihtsust, kodusust ja värskust. Just selles suunas sooviksime oma uue pagariäriga minna ning usume, et Balti Jaama Turg on oma olemuselt sellise kontseptsiooni jaoks ideaalne koht.
Guide ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.