NEWS / Ristikheina Kohvik

Hoiame kohvikukultuuril elu sees!

GO TO SHOP ›
19. mail puhus traditsioonilisele kohvikukultuurile elu sisse Balti Jaama Turul uksed avanud Ristikheina Kohvik, mis pakub nii Napoleoni kooki nostalgitsejatele kui ka põnevaid uusi maitsekombosid kõigile kohvi-, magusa- ja mõistagi kohvikusõpradele.
Mida põnevat hakkab Ristikheina Kohvik Balti Jaama Turul pakkuma?
Balti Jaama Turu tänavatoidu alal pesitseb meie idülliline kohvik kristall-lühtrite ja hubase miljööga, millega käib käsikäes uhke valik kooke, torte, pagaritooteid ning küpsiseid. Oleme kaasaegne ja trendikas kohvik, kuid samas hoiame elu sees traditsioonilisel kohvikukultuuril. Pakume Napoleoni kooki nostalgitsejatele ning samuti ebatraditsonaalseid maitsekombosid, nagu kadakamarja-maasika toorjuustukook või suitsukaramelli rukkijahutort. Lisaks magusale pakume värskeid võileibasid oma tehtud saia vahel, hommikuputru ja loomulikult eriti head kohvi!
Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?
Ootused on sama kõrged kui meie uhkeim tort Rsitikheina Kohviku valikus!
Miks otsustasite oma ettevõtte tuua just Balti Jaama Turule?
Oleme suured turufännid nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Eriti vahva on see, et saame siitsamast käe-jala juurest tortidele ja kookidele kaunistuseks meie endi eestlaste ehedaid marjasaadusi ja muud nodi. Vannume Napoleoni koogi peal, et Balti Jaama Turg tuleb üks vinge tegelane!
Miks on Teie kohvik kõige ägedam koht sellel turul?
Hmm, kindlasti on meie boks väga kutsuv kui seal peesitavad kaks suurt vitriinitäit kooke ja torte, mille sära on juba teiselt poolt turu otsa näha!
Guide ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.