NEWS / Tokumaru

Tokumaru toob Jaapani toidukultuuri Balti Jaama Turule

GO TO SHOP ›
Balti Jaama Turu toidutänaval saavad kokku mitmed maailma köögid. Tokumaru restoran hakkab seal juba 19. maist pakkuma eestlaste südameid vallutanud sushi kõrval ka populaarset nuudlisupirooga ramenit, rikkalikke salateid ja teisi imemaitsvaid roogi, järgides jaapanlasest peakoka Daigo Takagi traditsioonilisi pereretsepte.
Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?
Tokumaru Balti Jaama Turu restoranis hakkame pakkuma parimast toorainest värsket ja hõrku sushit. Samuti on menüüs Tokumaru hitt – Eesti maitsvaim nuudlisupiroog ramen. Nuudlid on värskelt meie endi valmistatud ning ka supi keedame ise, järgides Tokumaru jaapanlasest peakoka Daigo Takagi traditsioonilisi pereretsepte. Traditsiooniline lisanditega riisikauss don, mida oleme seni pakkunud valge riisi ja salatiga, on saanud uue kuue – Balti Jaama Turu Tokumarus võib riisi asemel valida ka suure rikkaliku salati. Oleme inspiratsiooni saanud New Yorgis populaarsust kogunud poke-kaussidest, kus külastaja saab oma toidukausi ise komplekteerida ja valida endale meelepärase meie värskelt toiduletilt. Loomulikult ei jää puudu ka Jaapani snäkkidest, mida jagub nii külma- kui ka soojaletile. Lisaks maitsvale Jaapani toidule pakub Tokumaru värskendavaid külmi jooke, millega end soojal suvepäeval jahutada.
Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?
Balti Jaama Turu toidutänav on Eestis esmakordne ning toob kindlasti kohale palju rõõmsaid külastajaid, kes saavad nautida Balti Jaama Turu teenuseid. Kuna toidutänaval saavad kokku nii Jaapani, Itaalia kui ka teised maailma köögid, on see parim võimalus toidukultuuri kaudu jõuda eestlaste südameisse ning pakkuda külastajatele elevust, nostalgiat ja häid emotsioone.
Miks otsustasite oma ettevõtte tuua just Balti Jaama Turule?
Kuna vast avatav Balti Jaama Turg asub linna tuiksoonel, on siin toidukoha avamine õigeim valik. Kuulame külastajate soove ning pakume roogasid, mis valmistavad rõõmu nii väikesele kui suurele toidunautijale. Uus Balti Jaama Turu Tokumaru on meie jaoks suurepärane võimalus Jaapani toidukultuuri eestlastele tutvustada ja südamelähedaseks teha. Hindame värskust, hubasust ning lihtsust, millele ka Balti Jaama Turul rõhume.
Miks on Teie söögikoht kõige ägedam sellele turul?
Nagu juba kombeks on saanud, pakub Tokumaru muu hulgas linna põnevaimat valikut taimset Jaapani toitu. Meie juurest leiavad toidurõõmu kõik Jaapani toidu austajad – nii kala- ja lihasõbrad kui ka veganid. Toitu saab kiiresti kaasa osta ning samuti oleme mõelnud külastajatele, kes soovivad oma aega veeta siinsamas kohapeal. Kuna Tokumaru asub täpselt päikeseterrassi kõrval, on siin ideaalne nautida näiteks kerget sushi-ampsu koos jahutava joogiga.
Guide ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.