NEWS / VegMachine

Veg Machine - hinge ja kirega tehtud vegan toidud

GO TO SHOP ›
Veg Machine ei ole mingi suvaline ettevõtmine. Veg Machine on masin, mis teeb ja pakub vaid rõõmsameelset vegan toitu. Olulisel kohal on taaskasutus ja roheline mõtteviis! Food truck, mis jõuab kõigini. Peagi-peagi ka uuele Balti Jaama Turule.
Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?
Kuna Veg Machine on läbi ja lõhki vegan, siis hakkan ka Balti Jaama Turul pakkuma vaid maitsvat vegan toitu. Veg Machine on välja kasvanud food truckist, mis pakub tänavatoitu, ning ka Balti Jaamaga turule tulen enam-vähem sama kontseptsiooniga. Kuid siiski proovin sisse tuua ka natukene uhkemaid elemente. Veg Machine on korraldanud Tartus, restoranis Aparaat ka uhkeid vegan õhtusööke. Sellest inspireerituna tuleb Balta menüü kuskile kahe vahele – tänavatoit, kuid mõne uhkema kiiksuga. Omapäraseid maitseid luban küll. Hetkel on plaanis koostada menüü nii, et 3 soolast rooga + 1 üllataja, mis teatud aja tagant vahetub, ning 2 magusat rooga.
Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?
Kuna Balti Jaama Turg on koht, kuhu sünnib esimene Veg Machine`i püsiv koht, siis eks ikka ootan, et turg tooks kokku vahvaid inimesi, kes naudivad igapäevaselt teenuseid, mida turg pakkuma hakkab.
Miks on teie ettevõte Balti Jaama Turul kõige ägedam?
Hästi esitatud küsimus! Muidugi peab iga inimene, kes oma koha avab, arvama, et see, mis ta teeb, on äge. Loomulikult arvan seda ka mina. Vast just seetõttu, et see kõik on minu enda looming ja unistused, mis lõpuks ometi realiseeruvad. Kuna tegu on Machine´iga, siis ägedaks teeb koha ka üldmulje – kasutan puitu ja metalli, hammasrattaid ning truckist toon kindlasti kaasa ka värve (värvid käivad minuga igal pool kaasas). Omamoodi võtmes vegan toit teeb samuti koha eriliseks ning toob loodetavasti kokku ägedaid inimesi!
Guide ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.