About DEPOO

Balti Jaama Turg on alates jaanuarist 2016 remondis ning see taasavatakse 2017. aasta suveks. Remondi ajaks kolis Balti Jaama Turg DEPOO-sse, mis on Tallinna keskseima asukohaga universaalturg pakkudes laia valikut soodsaid tööstus- ja toidukaupu. Turul tegutseb Eesti suurima valikuga vanavara- ja antiigiturg.

DEPOO Turu peahooneks olevas depoohoones paiknevad liha- ja piimasaal, juurviljasaal, kohvik, juuksur, lemmikloomapood ning eraldi müügipinnad uutele rõivastele ja jalanõudele. Endises vagunite maalritsehhis paiknevad vanavara- ja antiigisaal, sellega ühendatud remonditsehhis kasutatud rõivaste müügisaal. DEPOO hoonete vahel asuvad müügikioskite rivid.

DEPOO territooriumi Telliskivi tänava poolses osas on toidutänav, mis pakub laia valikut erimaitselist tänavatoitu nii kohapeal tarbimiseks, kui kaasavõtmiseks. Toidutänava ääres asub kohvik-motodepoo Renard, kus lisaks eritellimusel valmivatele mootorratastele pakutakse pealinna parimat kohvivalikut.

DEPOO Turg asub Vanalinna, Kalamaja ja Pelgulinna asumite ühinemiskohas - territooriumil, mis oma enam kui 100-aastase ajaloo jooksul pole varem tallinlastele avatud olnud.

DEPOO Turu põhiväärtused

Põnev – DEPOO Turult võid leida kõike – nööpnõelast jalgrattani. On nii asju, mille kandmist või kasutamist nägite viimati lapsepõlves, kui ka kaasaegseid rõivaid, mobiiltelefone ja nende tarvikuid. On hullult põnevaid riideid aga ka kodusesse miljöösse sobivaid kitleid ja susse.

Kirju – kirju on DEPOO valik ja kirju on ka DEPOO kauplejaskond. Oma kaupa pakuvad enam kui 10 rahvuse esindajad – eestlased, venelased, ukrainlased, valgevenelased, juudid, armeenlased, azerbaižaanid jt. aga neid kõiki ühendab see, et nad on eestimaalased.

Soodne – DEPOO Turg on Eesti Konjuktuuriinstituudi poolt iganädalaselt avaldatava turgude hinnavõrdluse alusel vaieldamatult soodsaimate müügihindadega turg Eestis.

Ajalugu

1873.–1874. aastal laiendati tänaseks lammutatud Balti Raudtee peatehast ning ehitati 6-kohaline veduridepoo ja töökoda, mis on säilinud peaaegu algsel kujul koos hilisemate juurdeehitustega. Hooned olid kasutusel veduridepoo, vaguniremonditsehhi- ja töökojana kuni 2015.a. kevadeni, enne kui see DEPOO Turuks muutus.

DEPOO rööpad

1869. aastal alustatud Tallinna–Peterburi raudtee ehituseks Inglismaalt tellitud raudteerööpad hoiavad senini üleval DEPOO kahe vaguni kohal olevat varikatust. Rööbastel on kirjad “Eesti Vabariik” ja “England”.

Ärikliendile

Soovite tulla DEPOO-sse või 2017. aasta kevadel avatavasse Balti Jaama Turule kauplema? Vaadake Astri Grupi Ärikliendi lehte, et saada täpsemat informatsiooni.

Meediale

Vaadake DEPOO meediakajastusi ja meediakontakte.

Estonian locker delivery from 0,99 €
Free for orders over 49 € ›

Tens of thousands of products.
See, how to order ›

A 100% trusted shopping experience
since 1991