Epood24.eu

NIOXIN System 4 Trial juuksehoolduskomplekt

27,99 €
Sizes

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
The order will be ready in 24 hours at the latest.
Komplekt koosneb: System 4 šampoon 150ml + System 4 Scalp Revitaliser palsam 150ml + System 4 Scalp & Hair hooldav seerum 40ml
3-astmelise süsteemi esimene hooldusetapp - NIOXIN System 4 Cleanser šampoon puhastab õrnalt, kuid efektiivselt juukseid ja peanahka mustuset ja liigset rasust, muutes progresseruvalt hõrenevad peenikesed värvitud juuksed märgatavalt paksemaks ja tihedamaks. BioAMP™ sisalduvad glükoproteiinid muudavad iga üksiku juuksekarva paksemaks ja tugevdavad juuksetruktuuri, tsüstiinhapped vähendavad juuste murdumist ja väljalangemist. Unikaalne Scalp Acess Delivery System™ rikastab peanahka niisutavate toitainete, antioksüdantide ja tsütokiinidega, aitab eemaldada peanahalt karvanääpsu ummistavat rasu, rasvhappeid ja keskkonna saaste jääke ning kaitseb päikesekiirguse kahjuliku mõju eet. Pro-Color Shieldaitab säilitada peanaha loomuliku niiskustasakaalu ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eet.
Kasutamine: Kandke märgadele juustele, masseerige vahule ja loputage.
3-astmelise süsteemi teine hooldusetapp - NIOXIN System 4 Revilitalizer palsam tugevdab juukseid ja kontrollib nende loomulikku niiskustasakaalu, muutes, muutes progresseruvalt hõrenevad peenikesed värvitud juuksed märgatavalt paksemaks ja tihedamaks. BioAMP™ sisalduvad glükoproteiinid muudavad iga üksiku juuksekarva paksemaks ja tugevdavad juuksetruktuuri, tsüstiinhapped vähendavad juuste murdumist ja väljalangemist. Unikaalne Scalp Acess Delivery System™ rikastab peanahka niisutavate toitainete, antioksüdantide ja tsütokiinidega, aitab eemaldada peanahalt karvanääpsu ummistavat rasu, rasvhappeid ja keskkonna saaste jääke ning kaitseb päikesekiirguse kahjuliku mõju eet. Pro-Color Shieldaitab säilitada peanaha loomuliku niiskustasakaalu ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eet.
Kasutamine: Kandke rätikukuivadele juustele ja peanahale, laske mõjuda mõned minutid ja loputage.
3-astmelise süsteemi viimane hooldusetapp - NIOXIN System 3 Scalp juustesse jäetav hooldav seerum progresseeruvate hõrenevate peenikete värvitud juuste hooldamiseks. Hooldus muudab õhukesed juuksed märgatavalt kohevamaks, taimsed ekstraktid ja antioksüdandid värskendavad ning tasakaalustavad peanahka. BioAMP™ sisalduvad glükoproteiinid muudavad iga üksiku juuksekarva paksemaks ja tugevdavad juuksetruktuuri, tsüstiinhapped vähendavad juuste murdumist ja väljalangemist. Unikaalne Scalp Acess Delivery System™ rikastab peanahka niisutavate toitainete, antioksüdantide ja tsütokiinidega, aitab eemaldada peanahalt karvanääpsu ummistavat rasu, rasvhappeid ja keskkonna saaste jääke ning kaitseb päikesekiirguse kahjuliku mõju eet. Pro-Color Shieldaitab säilitada peanaha loomuliku niiskustasakaalu ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eet.
Kasutamine: Loksutage enne kasutamist. Pihustage peanahale ja viimistlege soovitud soen.
Browse similar products: Shampoos, Conditioners.
SmartPOST parcel terminal (Estonia) 2,90 €
Order delivered within 1-2 working days of dispatch..
SmartKULLER (Estonia) 7,90 €
Order delivered the day after dispatch (Sundays and small islands excluded)..
SmartPOST parcel terminal (Finland) 10,95 €
Order delivered in Helsinki within 2-3 working days of dispatch (for the rest of Finland, within 3-5 working days)..
Omniva parcel terminal (Estonia) 3,90 €
Order delivered within 1-2 working days after dispatch..
Omniva parcel terminal (Latvia) 7,90 €
Order delivered within 1-2 working days after dispatch..
Omniva parcel terminal (Lithuania) 8,90 €
Order delivered within 1-2 working days after dispatch..
DPD Pickup (Estonia) 3,90 €
Order delivered within 1-2 working days of dispatch..

Read about delivery ›

If the purchased product is not suitable, you can return or exchange it within 14 working days from the day of delivery..
Read about return policy ›