Lamberts Eesti

MSM 1000 mg

17,99 €
Sizes

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
The order will be ready in 24 hours at the latest.
120 tabletti
MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv orgaaniline väävliühend.
 
Väävel on oluliseks komponendiks elastiini, kollageeni, kõhrede ja keratiini moodustumiseks ning samuti osaleb see tervete juuste, küünte ja naha kasvamises. MSM-i on vaja nii sidekoe ja kõhrete loomiseks kui ka liigeste liikuvuse tagamiseks.
 
Mitmed uuringud on näidanud, et MSM aitab kaasa glükoosamiini toimimisele muutes ta bioloogiliselt aktiivseks ning abistades teda liigeskõhreni jõudmisel. Seetõttu kasutatakse MSM-i sageli just liigesepreparaatides kombinatsioonis glükoosamiini ja kondroitiiniga.
 
MSM (metüülsulfonüülmetaan) on üheks väävli allikaks, mis aitab kaasa keha võimele toota vajalikke proteiine ehk valke, mis sisalduvad kõhretes, juustes, nahas ja küüntes. Tabletid on kaetud, mistõttu on need maitsetud ja kergesti neelatavad.
 
Lamberts® MSM on naturaalset päritolu metüülsulfonüülmetaani sisaldav toidulisand. Iga tablett sisaldab 1000mg MSM ning on kaetud spetsiaalsete katetega muutes need maitsetuks ja kergesti neelatavaks.
 
Kes peaksid MSM toidulisandit kasutama?
 • Inimesed, kellel esineb nahaprobleeme (akne)
 • Inimesed, kellel esineb liigeseprobleeme
 • Inimesed, kellel esineb öiseid jalakrampe
 • Inimesed, kellel on probleeme küünte ja/või juustega

 • Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. 
  Toode on nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba.
  Sobib taimetoitlastele.
  Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!
  Koostisoad: metüülsulfonüülmetaan, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid,emulgaator  steariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat. Netokogus: 126g
  Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.
  Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.
  Maaletooja: MPharma OÜ, info@estwebia.eu,  estwebia.eu
  Browse similar products: Liigestele.
  SmartPOST parcel terminal (Estonia) 2,90 €
  Order delivered within 1-2 working days of dispatch..
  Courier (Estonia) 7,90 €
  Couriers make deliveries within a range of 5 km from the centres of most cities and towns in Estonia..

  Read about delivery ›

  If the purchased product is not suitable, you can return or exchange it within 14 working days from the day of delivery..
  Read about return policy ›