NEWS

Jazz Pesutänav on avatud

GO TO SHOP ›
Lisaks Selvepesulale, mis on klientidele avatud juba selle aasta jaanuarist, saab 8. märtsist alates kasutada ka Pesutänavat.
Lõunakeskuse Jazz pesupargist:
Jazz Pesutänav
Tegemist tunnetüüpi autopesulaga, mille jõudlus on kuni 40 pestud autot tunnis.
Autopesu algab pesula töötaja poolt teostatava eelpesuga ja lõpeb kuivatusega koos tekstiilribadest spetsiaalsete tilgapüüdjatega.
Lisaks pesule võimalik juurde tellida poleervaha pesuprogramm. Poleervahaga kantakse autole spetsiaalne vaha, mida poleeritakse auto pinnal tekstiilribadega. Protsessi käigus antakse auto värvkattele briljantne läige ja täidetakse võimalikud mikropraod.
Lõunakeskuse Jazz Pesutänav on avatud E-P 8-21
Jazz Selvepesula
Selvepesula, kus kliendid saavad ise autot pesta, see on avatud jaanuarist.
Automanikele on kasutamiseks 6 pesuboksi.
Kasutamiseks on erinevad pesuprogrammid leotusest kuni loputuseni. Kvaliteetsed pesuained ja kaasaegne pesukeskkond on kõik selleks, et autod saaks pestud võimalikult puhtaks.
Pesu alustamiseks on vajalik soetada endale soovitud kogus Jazz Pesulad žetoone. Žetoone saab vahetada kohapealt iseteeninduskassast. Maksevahenditeks saab kasuda nii sularaha, pangakaardi kui ka Neste, Alexela kütuse- või Jazz Pesulate kliendikaarti.
Lõunakeskuse Jazz Selvepesula on avatud 24H
Jazz Selvetolmuimejate keskus
Mugav lahendus autode sisepuhastuse teostamiseks selvetolmuimejaga. Tegemist on uuendusliku puhastuskeskusega, mida saab muretult kasutada ka sajuse ilma korral, kuna ala on kaetud katusega.
Lõunakeskus. 7315500