Garmin

Jalgratta GPS Garmin Edge 530

269,99 € 299,99 €
Mudel
Sizes

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
The order will be ready in 2 days at the latest.
Info täiendamisel!
Uut võrreldes Edge 520 Plus mudeliga:

- 13% suurem ekraan (2,3 tolli pealt 2,6 tolli peale)

- Aku tööaeg pikenenud 15 tunnilt 20 tunnile. Energiasäästure˛iimis aku tööaeg kuni 40 tundi
- Oluliselt kiirem protsessor ning tänu sellele ka kiirem marsruudi arvutamine
- Täielik eellaetud kurvist-kurvi kaartide andmebaas regiooni kohta
- Lisandus WiFi: Saab sünkroniseerida trenne/meetrikat/marsruute (mitte sõidu ajal)
- Lisandus ClimbPro: seade näitab automaatselt kui palju distantsi ja tõusu on veel ees igal mäkketõusul
- Lisandus Mountain Bike Metrics: näitab raskusastet, sujuvuse ja hüppe detaile nii seadmes kui Garmin Connectis
- Lisandusid Trailforks kaardid: rahvusvahelised mägiratta kaardid seadmes juba sees (ei vaja eraldi allalaadimist)
- Lisandus ForkSight: seade näitab automaatselt mägiratta radade võimalusi, kui jääd keset rada seisma
- Lisandus Heat Acclimation: seade arvestab õhutemperatuuri ja niiskust, et arvutada sooritus- ja taastumisinfot
- Lisandus Altitude Acclimation: seade arvestab kõrgust merepinnast, et arvutada sooritus- ja taastumisinfot
- Lisandus Training Plan API tugi: struktureeritud trennide lehekülg on ümber disainitud
- Lisandusid hüdreerituse/toitumise nutiteavitused: Sõites rada/marsruuti arvutab seade kui palju vett ja kaloreid peaksid tarbima
- Lisandus hüdreerituse/toitumise jälgimine: Seadmes saab salvestada toitumise ja vee tarbimise infot sõidu kokkuvõtte ekraanil ning kanda info üle Garmin Connecti
- Lisandus Edge akupanga tugi: seadmele on võimalik kinnitada Garmini integreeritud akupank (vajadusel saab endiselt kasutada ka USB kaudu laadimist)
- Lisandus Bluetooth Smart sensorite tugi: seadmega on võimalik paaritada Bluetooth Smart sensoreid, nagu pulsivöö, võimsusandurid või kadentsiandurid.
- Lisandus Performance Power Curve: see näitab su keskmist maksimaalset jõudu erinevatel ajaperioodidel (nagu paljud treeningleheküljed)
- Lisandus rattaalarmi režiim: juhul kui peatud mõnes kohvikus või teed tualetipausi, hakkab ratta liigutamisel tööle vali alarm
- Lisandus \"Leia mu Edge\" režiim: seade salvestab automaatselt jalgrattakompuutri täpse GPS asukoha su telefoni sel hetkel, kui Edge ja telefoni vahel kaob ühendus (näiteks kui seade kukub sõidu ajal küljest) 
- Lisandusid treeningplaani, ilma ja rattasoovitused: seade hoiatab, kui väljas läheb varsti külmaks
- Veidi muutunud kasutajaliides.

Kaartidega GPS rattakompuuter
 • Dünaamilise soorituse jälgimise abil saad infot oma VO2 Max, taastumise, treeningkoormuse, kuuma- ja kõrgusega aklimatiseerumise, toitumise, hüdreerituse ja palju muu kohta.
 • Rattaohutuse jaoks on lisandunud uus rattaalarm, grupivestlused ja rattakompuutri jälgimine, ohuolukordade tuvastamine ning ühenduvus Varia radari ja tuledega, et saaksid näha ja olla nähtav.
 • Sisaldab marsruuditavat Garmin jalgrattakaarti koos populaarsete teekondade näitamisega - et saaksid sõita nagu kohalik. Samuti on võimalik seadmes rajalt kõrvale kaldudes teekonda ümber arvutada, ning minna tagasi starti. Mägiratta mudelil on integreeritud Trailforks mägiratta radade ning raskusastmete info.
 • Seadet saad isikupärastada tasuta rakenduste, widgetite ja andmeväljadega Connect IQ poest.
 • Mägiratta dünaamika jälgib hüpete arvu, hüpete kaugust ning õhus veedetud aega, samuti sõitude raskusastet ning maandumiste sujuvust, et sul oleks skoor, mida järgmine kord ületada.
 • Aku tööaeg kuni 20 tundi GPSiga, mida on võimalik pikendada kuni 40-le tunnile Garmin Charge akupangaga või energiasäästurežiimiga.
 • Kelle jaoks on tähtis et Edge 530 jalgrattakompuuter pakub dünaamilist soorituse jälgimist ja lisainfot, et saaksid oma sooritust parandada? Sinu jaoks. Ükskõik kas oled poodiumipretendent, maastikul sõitja, linnarattur või midagi vahepealset - Edge 530 on alati valmis sõitma sinu uue sõidupartnerina.

  Vii oma sõidud uuele tasemele

  Edge 530 teeb rohkemat, kui vaid lihtsat andmete kogumist- ta pakub sulle dünaamilist soorituse jälgimist ning lisainfot, et saaksid ületada ka oma parimad tulemused. Saa infot, kuidas su keha peab vastu erinevates keskkondades ning kuumuse- ja kõrgusega kohanemisega. Seade annab sõidu ajal märguandeid, kui on aeg juua või süüa. Vaata kas su viimane treening oli tasakaalukas vastupidavuse ja kõrge intensiivsusega pingutuste osas. Kui rattakompuuter on ühendatud sobivate Garmin sensoritega arvutab Edge 530 välja Power Curve (keskmise maksimaalse jõu) - see on uus jõumeetrika, mis jälgib su pingutust sõidu ajal võrreldes eelnevate nädalate ja kuudega.

  Ükskõik, kus sa treenid, on sul võimalik sünkroniseerida struktureeritud trenne TrainingPeaksist või Garmin Connectist otse oma Edge\'le.
  Samuti on sul võimalik seadmest jälgida oma selle nädala tulemasolevaid treeninguid ning alustada vajalikku treeningut otse seadmelt.

   
  Sõida enesekindlalt

  Ükskõik kas oled parasjagu treenimas kaaslastega või sõidad tööle - Edge 530 võtab su turvalisust tõsiselt. Seade lubab grupivestluseid ja jälgimist, et saaksite püsida ühenduses ka siis, kui eraldud grupist.2 Samuti suudab rattakompuuter tuvastada ohuolukorrad ja saata automaatselt ohu korral sõnum valitud kontaktidele. Ühenda oma Edge 530 Varia radariga ning tuledega, et sa näeksid ise, ning oleksid nähtav ka teistele. Uus PIN koodiga rattaalarm annab su nutitelefonile märguande, kui su ratas liigub sel ajal, kui oled poes vett ostmas või puhkepausi pidamas.
  Navigeeri igal pöördel

  Edge 530\'le on eellaetud Garmin Cycle Map jalgrattakaart, mis juhatab sind pöördelt pöördele ja seade annab navigeerimismärguandeid, mis hoiatavad sind eesolevatest pööretest. Et saaksid sõita nagu kohalik, valib seade raja, kus kaasratturid on kõige rohkem sõitnud. Edge 530 on piisavalt tark, et sind juhatada tagasi rajale, kui peaksid teelt kõrvale kalduma või tagasi starti, kui otsustad varakult koju minna.  Kuna raja arvutamine on 2 korda kiirem, kui eelnevatel mudelitel, saad rohkem aega veeta sõites, mitte oodates.
  Taltsuta mägiradasid

  Kui vajad keskkonnamuutust, on Edge 530 suurepärane teejuht mägiratturitele.

  Tõmba Connect IQ poest tasuta Trailforks rakendus ning saad avada TrailForks mägirattakaartide info oma Edge 530\'l. Trailforks sisaldab radasid rohkem kui 80st riigist, ning pakub ajakohaseimat infot raja seisukorra ja palju muu kohta.
  Kui sa jääd keset rada seisma, näitab uus Forksight režiim eesolevaid radasid ning kus sa rajavõrgustikus täpselt asud. Sõidu ajal jälgib Edge 530 sulle su sõidudetaile, nagu hüpete arv, hüpete pikkus ja õhus veedetud aeg.
  Samuti hindab seade raja raskust GPSi, altimeetri ja kiirendusanduri abil ning sõidu sujuvust, et sul oleks skoor mida järgmisel korral ületada.
  Tõuse mäkke nagu professionaal

  Mäkketõusust võib saada sinu uus salarelv Edge 530 uue ClimbPro režiimi abil. Režiim näitab automaatselt rajal allesjäänud tõusu ning järskust. Selle abil tead, kui kaua sul on jäänud kannatada, et saaksid teada kui palju tuleb raja lõpuni veel pingutada.
  SHIMANO STEPS eBike süsteem

  Ühenda sobiv Edge rattakompuuter ühilduva SHIMANO STEPS eBike süsteemiga, et saaksid eBike olekuvaate, andmeväljad ning süsteemistaatuse ja ohumärguannate toe. Lisaks Edge meetrikale, nagu aeg, distants ja kiirus saad ekraanilt näha oma abitaset, käigupositsiooni, aku tööaega ning raadiust.
  Isikupärasta oma seade

  Vaid Garmin laseb sul isikupärastada oma seadet tasuta rakenduste ja andmeväljadega Connect IQ poest.

  Rakendused nagu AccuWeather MinuteCast annavad sulle teada, millal vihm lõppeb, et saaksid välja arvutada ideaalse ajavahemiku oma sõidu jaoks.
  Kui plaanid oma sõite lehekülgedel nagu Strava, Komoot või Wikiloc, võid laadida alla nende rakendused et saaksid oma lemmikrajad tõmmata otse oma Edge seadmetesse.
   

   


   

   

        

  1 Kui ühendatud sobiva anduriga

  2 Kui ühendatud sobiva nutiseadmega. Vaata ka Garmini ohutus ja jälgimis tingimusi

  Browse similar products: Mountain bikes.
  Guide ›

  Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

  Click and collect 0,00 €
  Choose suitable date within two weeks.
  SmartPOST parcel terminal (Estonia) 0,00 €
  Order delivered within 1-2 working days of dispatch..
  Omniva parcel terminal (Estonia) 0,00 €
  Order delivered within 1-2 working days after dispatch..

  Read about delivery ›

  If the purchased product is not suitable, you can return or exchange it within 14 working days from the day of delivery..
  Read about return policy ›