NEWS / Monton

Avasta Montoni sünnipäevakollektsioon Vabadus.

Vabadus on mõtteviis!
Juba 15 aastat.
Avasta Montoni sünnipäevakollektsioon Vabadus.
Nüüd limiteeritud kogused kauplustes!
Monton esitles värsket erikollektsiooni „Vabadus“
Täna, Eesti edukaima moebrändi Montoni 15. sünnipäeval, tõi Monton poodidesse ja e-poodi oma värske erikollektsiooni „Vabadus“, mis teeb kummarduse vabadusele kui mõtteviisile. Erikollektsioon on loodud kaheksa andeka Montoni disaineri poolt, kes on pärit Eestist, Soomest ja Leedust.
Montoni disainerid usuvad, et tõeline väärtus ongi vabadus – võimalus järgida oma südant, jääda alati iseendaks, võtta ette asju, mida pole enne proovitud ja viia ellu muutusi, mis toovad meile parema tuleviku.
Seetõttu ongi Montoni 15. sünnipäevale pühendatud erikollektsioon saanud inspiratsiooni vabadusest kui mõtteviisis, olles väike kummardus vabadusele kõiges, mida teeme ja millisest unistame ning pühendatud kõikidele vabadele hingedele, loomevabadusele, väljendusvabadusele ja vabale Eestile.
Erikollektsioon kannab endas vabaduse sümbolit - kõrgustes lendavat lindu. Helgetes hallides ja valgetes toonides kollektsiooni peategelaseks on väike, kuid julge ja vapper pääsuke. Ta on lind, kes ei karda teha kõrgeid kaari taevavõlvil ja külastada võõraid maid, kuid kes lendab alati koju tagasi.
Sel korral lõid Montoni disainerid unikaalse kanga, millest on valmistatud enamik erikollektsiooni esemeid. Pääsukestega ehitud kangamuster on disainitud Montoni andeka disainimeeskonna poolt ning valminud Itaalia kangameistrite käe all. Detailid on aga valmistatud helkurkangast, mis lisab kollektsioonile nii sära ja särtsu, aga ka kaitseb ja hoiab kandjat.
Erikollektsiooni on oma panuse andnud kõik Montoni disainerid, kellest igaüks on lisanud tükikese oma käekirja tervikusse. Montoni disainitiimi kuuluvad Pille Lauring, Hanna Haring, Triin Kaiv, Catlin Kaljuste, Ryte Krakauskaite, Minja Penttinen, Kirthy Kold, Peeter Rästa and Sille Sarapuu.
Monton on Eesti edukaim moebränd, mis sündis 15 aastat tagasi Eesti moe kodus Baltikas ning on tänaseks jõudnud 20 Euroopa riiki.
View from outside
Guide ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.