NEWS / Tropical Beauty salong

Uudistooted Sebastian Professionalilt

SEBASTIAN PROFESSIONAL TWISTED - LOKKIDE ELASTSUSE ALLIKAS
INSPIREERITUD SÜGAVUSTEST. ÄRATATUD ELLU TEADUSEGA.
Ookeani peidetud sügavustes on veealustel taimedel – näiteks punasel vetikal – arenenud ainulaadne mehhanism, mis aitab neil liikuda koos ookeanilainetega. Üks neist taimedest on punane vetikas. Sebastian tutvustab Flexi Alg™ kompleksi – murrangulist karrageeni ja punase vetika ekstraktiga tehnoloogiat, mis on loodud lokkide rikastamiseks veealuste taimede elastsusega, et tagada vastupidavus loodusjõududest tingitud stressile. Karrageeni, elastsete polümeeride, pantenooli ja glütseriini eriline kooslus tagab lokkis juustele elastsuse, vetruvuse, niiskuse, määratluse ja kräsuvastase kaitse.
TWISTED ELASTIC CLEANSER - SHAMPOO 250ml, hind 30€
Lokkidele elastsust lisav šampoon Rikastatud Flexi Alg™ kompleksiga. Lukustab õrnalt niiskuse ja lisab igale juuksekarvale elastsust, et tagada lihtsam stiliseerimine.
TWISTED ELASTIC DETANGLER - CONDITIONER 250ml, hind 32€
Lokkidele elastsust lisav palsam ja pusade harutaja igapäevane pusade harutaja, mida on rikastatud Flexi Alg™ kompleksiga. Lukustab niiskuse ja suurendab elastsust, et tagada lihtsam stiliseerimine, paindlikumad/ vetruvamad ja mittekleepuvad lokid kogu päevaks.TWISTED
ELASTIC TREATMENT - MASK 150ml, hind 32€
Lokkidele elastsust lisav mask. Rikastatud Flexi Alg™ kompleksiga. Toidab ja tugevdab juuksekiudu ning kaitseb liigse õhuniiskuse eest. Võitleb kräsuga, niisutab ning muudab kontrollimatud juuksed pilkupüüdvateks ja vetruvateks lokkideks.TWISTED
CURL MAGNIFIER CREAM 145ml, hind 31€
Lokke võimendav juuksekreem. Flexi Alg™ kompleksiga. Kontrollib igapäevast kräsu ja kuivust, et tagada lokkis juustele mittekleepuv ja loomulik elastsus ning vetruvus. Ei muuda juukseid jäigaks ega krõbisevaks. Elastsed ja pehmed lokid.
TWISTED CURL LIFTER FOAM 200ml, 33€
Kohevusvaht lokkidele. Viimistlusvaht. Rikastatud Flexi Alg™ kompleksiga. Suurendab juuste elastsust ja vähendab kräsu lokkideks, andes elastsust ja uuet energiast. Ei muuda juukseid kleepuvaks ega krõbisevaks. Tagab kogu päeva püsivad loomulikud ja kadestamisväärsed lokid.
TWISTED CURL REVIVER SPRAY 100ml, 27.50€
Lokke värskendav juuksesprei. Sprei, mis kinnitab lokkide vormi või pakub lõpliku värskenduse. Flexi Alg™ kompleks taastab juuste töödeldavuse ja kontrollib kräsu, et tagada kerge ja elastne tulemus.
View from outside
Guide ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.