Pro Air

COWAY STORM võimas õhupuhastaja

599,00 €
Sizes

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 8 päevaga..
The order will be ready in 8 days at the latest.
Coway Storm on võimekas õhupuhastaja, millel on suurepärane disain ning uudne õhuvoolu jaotus, mis tagab ruumis värske õhu. Storm on mõeldud maksimaalselt 100 m² pinnale. Coway kvaliteet ja töökindlus tagavad parima tulemuse just sinule.
Õhusaaste indikaator – õhusaaste LED indikaator annab reaalajas teada milline on siseruumi õhu. Sinine näitab, et õhk on hea ja punane annab märku, et õhus on palju saasteosakesi.
„Nutikas õhuvool“ – õhuvoolu saab suunata 3 erineval režiimil.
Puutetundlik seadistamise paneel teeb Coway Storm´i käsitlemise mugavaks ja lihtsaks.
Automaatika -automaatrežiim reguleerib õhupuhasti tööd iseseisvalt vastavalt õhupuhtusele. Soovituslikult on Coway Storm hoida alati automaatika režiimis – praktiline, tervislik ja ökonoomne.
Öörežiim (valgusandur)- automaatrežiimis olev seade lülitab pimedas ruumis ennast 3 minuti möödudes nn öörežiimile, e läheb „vaiksele“ kiirusele ja lülitab LED lambid välja, võimaldades seadet kasutada ka magamistoas kartmata, et ta häirib und. Öörežiim on mugav võimalus inimestele, kellel on allergia, astma või muu hingamispuudulikkus ning kes vajavad saastevaba õhku 24 tundi ööpäevas.
Vaikne režiim – hea võimalus kasutada Coway Storm´i ruumis, kus kõrvaline müra on välistatud, kuid puhas õhk on vajalik.
Timer – 1,4,8 tunni töörežiimi käivitamine, peale mida seade lülitab ennast automaatselt välja.
Ohutus - esikaane eemaldamisel seade seiskub, mis tagab seadme ohutuse ja võimaluse kasutada seadet ruumide, kus viibivad ka väikesed lapsed.
4 filterit - Coway Stormil on ideaalne filtrite komplekt, eemaldamaks õhust kõikvõimalikud saasteosakesed.
Saasteosakeste sensor - väga tundlik ultrapeenosakeste sensor, mis mõõdab online´is ruumi õhukvaliteeti. Kui õhupuhasti on automaatrežiimis, reguleeritakse ventilaatori kiirust vastavalt õhukvaliteedile.
Coway Storm on ökonoomne ja vaikne seade, mille energiatarve on kõigest 10-65 W (sõltub ventilaatori kiirusest). Müratase on vahemikus 21,6-48 dB (A), mis on väga head näitajad õhupuhastite segmendis.
Erakordne õhuvool - Coway Storm AP-1516D oma võimsa ventilaatori abil saab käidelda kuni 8,2 m³ õhku/minutis või 492 m³ õhku/tunnis.
Soovitatav ruumala 100 m²
Maksimaalne õhuvool 492 m³ / h
Kõrgus 765 mm
Laius 410 mm
Sügavus 240 mm
Kaal 12 kg
Minimaalne müratase 21,6 dB (A)
Maksimaalne müratase 48,0 dB (A)
Energiatarve 45W, 230V, 50Hz
Browse similar products: Õhupuhastid, Puhastusvahendid.
SmartPOST parcel terminal (Estonia) 0,00 €
Order delivered within 1-2 working days of dispatch..
SmartKULLER (Estonia) 7,90 €
Order delivered the day after dispatch (Sundays and small islands excluded)..

Read about delivery ›

If the purchased product is not suitable, you can return or exchange it within 14 working days from the day of delivery..
Read about return policy ›