Vincent Holding

Foreo Fofo näopuhastushari nahaanalüsaatoriga

89,00 €
Sizes

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
The order will be ready in 24 hours at the latest.
LUNA Fofo on nutikas näopuhastushari ja nahaanalüsaator ühes kompaktses seadmes. Seadme kõrgtasemelised sensorid ühenduvad FOREO rakendusega, et mõõta niiskustaset ja anda ülevaade naha tervisest. Nupuvajutusega sünkroniseeruvad näidud harjaga ning aktiveerub just Teie nahale kohandatud õrnatoimeline T-Sonic™ pulsatsioonidel põhinev näopuhastusprogramm.
Igaüks on erinev – nautige siis nahahooldust, mis on sama ainulaade, kui Teie ise!
LUNA Fofo on maailma esimene kaks-ühes nutikas nahapuhastushari, mis analüüsib nahka, andmaks iga kord just Teile kohandatud nahahoolduse. Sest aina rohkem kui tead, lausa kiirgama pead!
1. Ühenda
Laadige alla FOREO For You (FOREO Teile) rakendus, mis on saadaval App Store’is (iOS) ja Google Play’s (Android). Profiili loomiseks järgige juhiseid ekraanil.
Sünkroniseerige LUNA Fofo oma FOREO For You rakendusega: logige rakendusse sisse ja klikake siis „Connect“ (ühenda). Vajutage ja hoidke „ON“ nuppu all viis sekundit kuni kaamerasümbol Teie LUNA Fotol hakkab vilkuma.
2. Analüüsige
Enne naha analüüsimist veenduge, et näonahk on puhas ja kuiv. Kui olete valmis, siis vajutage „ANALYZE“ (analüüsi). Järgides juhiseid ekraanil suunake LUNA Foto kaksiksensorid neljale erinevale näopiirkonnale ekraanil näidatud järjekorras.
Kui sensorinäidud on töödeldud, siis ilmuvad nahaanalüüsi tulemused Teie rakenduse ekraanile.
3. Puhastage
Nüüd on Teie isiklik puhastusrutiin salvestatud Teie LUNA Fotosse, nii et võite telefoni kõrvale panna. Kandke nahale oma lemmik näopuhastusvahend, tehke LUNA Foto niiskeks ning käivitage seade, hoides „ON“ (lülita sisse) nuppu all ühe sekundi vältel.
Libistage õrnalt LUNA Fofo puhastavat pinda näonahal väikeste ringjate liigutustega. Seade peatub korraks, kui peaksite liikuma edasi muule näopiirkonnale.
4. Viimistlus
Pärast puhastamist loputage ja kuivatage nägu ning soovi korral kandke nahale hooldustooted. LUNA Fofo kohandub koos Teiega ja Teie jaoks – analüüsige oma nahka korrapäraselt, ei tagada iga kord just optimaalne näopuhastus.
Courier (Estonia) 7,90 €
Couriers make deliveries within a range of 5 km from the centres of most cities and towns in Estonia..
Omniva parcel terminal (Estonia) 0,00 €
Order delivered within 1-2 working days after dispatch..
Omniva parcel terminal (Latvia) 7,90 €
Order delivered within 1-2 working days after dispatch..
Omniva parcel terminal (Lithuania) 8,90 €
Order delivered within 1-2 working days after dispatch..

Read about delivery ›

If the purchased product is not suitable, you can return or exchange it within 14 working days from the day of delivery..
Read about return policy ›