NEWS / Uulits

Uulitsa tänavatoit tuleb turule

GO TO SHOP ›
Eesti tänavagurmee teerajaja Uulits ootab põnevusega Balti Jaama Turu avamist 19. mail, et tuua tänavatoit sõna otseses mõttes tänavale ja viia take-away uuele tasemele! Lisaks värsketele ja tervislikele burgeritele ja grillvõikudele, pakitakse kaasa ka isevalmistatud kastmeid, vürtsmoose, majoneese ning muud head-paremat!
Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?
Balta Uulits keskendub jätkuvalt tervislikus võtmes tänavatoidule. Menüüs leidub gurmeeburgereid, tervislikke ja kõhtu täitvaid grill-võikusid, vähese suhkrusisaldusega jooke ja kohvi. Kuna turgu külastavad inimesed hindavad värskust ja kvaliteeti, kuid soovivad ka midagi erilist, paneme kaasaostmiseks purki ka Uulitsa kastmeid, vürtsmoose ja majoneese – nii saab igaüks ka kodus gurmeeburgereid meisterdada.
Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?
Meie jaoks on Balti Jaama projekt väga eriline. Loodame osa saada sellest uudsest ja lahedast projektist. Samuti on see võimaluseks viia meie take-away uuele tasemele, sest just sellele plaanime Balti Jaama Turul samuti tähelepanu pöörata. Kindlasti saab uuest turust huvitav ajaveetmiskoht nii noortele kui ka peredele.
Miks otsustasite oma ettevõtte tuua just Balti Jaama Turule?
Soovime pakkuda tänavatoitu sõna otseses mõttes tänaval, oma klientidele veelgi lähemal, moodsal linna tuiksoonel.
Miks on Teie söögikoht kõige ägedam sellele turul?
Uulitsa kaubamärk on saanud lühikese ajaga tuntuks kui eesti tänavatoidukultuuri edendaja, sest pakume ehtsat tänavatoitu uues, kvaliteetses ja tervislikus võtmes. Tahame olla tänavatoidu lipulaev ning usume, et meie maitseelamused ei jäta kedagi ükskõikseks.