Soovitusi Arabella Aholt ja Victoria Tääkerilt

Sotsiaalmeedia sisuloojad Arabella Aho (@alleebra) ja Victoria Tääker (@mrsvvictoria) käisid turul ringi ning  jagasid instagrami vahendusel oma lemmikkohti turult. Mõlema soovitusi ja avastusi saab järgi vaadata Balti Jaama Turu Intagrami (@baltijaamaturg) highlights alt. Seniks siin on kokkuvõte nende lemmikutest.

Soovitusi Arabella Aholt ja Victoria Tääkerilt

Arabella Aho soovitused: 

1. Värsked puuviljad ja marjad

Alati erksates värvides ja nii magusad ning muidugi - millistele lastele ei meeldiks marjad ja puuviljad. 

Soovitusi Arabella Aholt ja Victoria Tääkerilt

2. Estonian Meat House burgerikotletid

Need on seal superkvaliteetsed ja Arabella pere pikaaegsed lemmikud. 

3. Baltic Cheese juustulett

Lapsed valisid Booba multika mõjutustel välja augulise juustu. Arabella aga kiidab sealset teenindust.

4. Sõbralt Sõbrale pood

Sel külastuskorral said mõlemad lapsed omale uued kaisukad, mis läkisd kokku maksma 60 senti. Seal on alati häid leide, nii lastele kui ka sisustust.

5. Käpapatrulli multika pluusid riidelettidelt

Kellele siis ei meeldiks turul pakutavates riietes tuhlata? Lastele leidusid seal nende lemmikutega uued käpapatrulli pluusid. See on ikka õige turulkäik, avastamist just nagu väiksena. 

6. Boost

Üksi turuläik lastega ei lõppe ilma Boostita. See on lihtsalt kohustuslik neile need smuutid kätte osta, aga samuti ka üks Arabella enda lemmikutest vahepalana. 

Soovitusi Arabella Aholt ja Victoria Tääkerilt

Victoria Tääkeri soovitused:

1. Umami pood

Kuna reisida ei saa, siis Umamist leiab kõik vajaliku, et teha põnevaid ja eksootilisi toite, millega oma reisimise igatust toita. Kuna Victoria on suur Aasia köögi fänn, siis sealt leiab kõik vajaliku, et neid kaua igatsetud maitseid luua. PS! Samuti leidub vürtsika toidu austajale nii mõndagi. 

Soovitusi Arabella Aholt ja Victoria Tääkerilt

2. Muhu Pagarid

Uues kihvits ruumis avanud Muhu pagarites leidub ikka head ja paremat. Seal saab nüüd soetada ka põnevat Muhu Jäätisewabriku jäätis ning lett oli nii põnev, et tühjadega kätega ei söendatud lahkuda. Astelpaju-kuusevõrse sorbett osutus tõeliselt heaks! Reaalne vitamiinipomm mõnuse kuusevõrse touch'iga. 

3. Teise korruse vintage ja second hand poed (Fankadelik Vintage, Sveta Vintage ja Basaar)

Balta teine korrus on ideealne koht unikaalseteks leidudeks. Näiteks Fankadeliku pood tasub kindlasti lisada oma "must visit" listi. Sinna kõrvale lisa ka muidugi Sveta Vintage pood. Enne tutikate riiete ostmist soovitan soojalt hoopis second hand poodidesse piiluda. Tihtipeale leiad sealt midagi veel paremat ja erilisemat, kui otsisid. Nii hoiad kokku oma rahakoti, kui ka planeedi arvelt, näiteks Svetast leiab väga palju trendikaid Levise teksasid. 

Basaar on nii poe kui ka äpi kujul eksisteeriv secondhand pood, kus me kõik saame kaubelda oma korralike esemetega. Näiteks poes on ka eriti vinge Eesti disainer Gita Siimpoeg oma loome meile kättesaadavaks teinud. Victoria kasutab ka ise nende poodi, äppi ja ka kirbuka üritusi oma asjade müümiseks ja garderoobi värskendamiseks. Kasutaja on ta olnud algusaegadest saadik ning müünud maha seal üle 700 asja ning tänu sellele teinud oma garderoobile mitu värskenduskuuri. 

 

 

Interesting reading