10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses

Lõunakeskus on palju enamat kui pelgalt kaubanduskeskus. See on hinnatud vaba aja veetmise paik kogu perele. Meie juurest leiad mõnusa keskkonna, kus leidub kuhjaga tegevusi, mida üksi, sõprade või terve perega ette võtta – spordist söögini, mängust kinoni.


🎬 Naudi filmielamusi Apollo Kinos 

Lõunakeskuse teisel korrusel tervitab kinosõpru kuue saaliga Apollo Kino. Kas teadsid, et lisaks kvaliteetsele filmielamusele pakub kino suurepärast võimalust ka ürituste, sündmuste (nt sünnipäev) ning koosviibimiste pidamiseks? 

Kokku on Lõunakeskuse Apollo Kinos ligi 1000 mugavat kinotooli – klubitoolid, privaatsuse armastajatele paaristoolid ning unikaalse Apollo kontseptsiooniga staaritoolid. Viimasesse on sisseehitatud reguleeritavad selja- ja jalatoed ning puutetundlikud ekraanid, mis garanteerivad personaalse teeninduse ning toidu ja joogi tellimise otse kinosaali.

Vaata kinokava siit


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses


 ⛸️ Uisuta Lõunakeskuse Astri Arenal

Astri Arena on ainuke uisuväli Eestis, mis asub kaubanduskeskuses. Kui tahad, tule ja uisuta kasvõi südasuvel!

Jääl saavad liuelda kõik soovijad – nii vilunud uisuässad kui ka huvilised, kes ei ole kunagi varem uiske jalga proovinud. Kui endal uisusaapaid varnast võtta pole, siis ole mureta, sest kohapeal on olemas ka uisulaenutus. Muide, uisusuurused algavad juba numbrist 25, nii et jääle on oodatud ka pere pisemad. Kohapealt saab laenutada hoiukappe, erineva suurusega turvavarustust ning tugiraame.

Vaata vaba jää aegasid siit.

10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 

 🧗Seikle suurimas siseseikluspargis!

Seikluspark asub Lõunakeskuse uisuväljaku Astri Arena kohal. Tegutsema on oodatud nii esmakordsed ronijad kui ka kõik teised seiklejad. Siit leiad kolm erineva raskusastmega rada, millel on kokku üle 30 elemendi, uhkes finaaliks õhusõit üle uisuväljaku.

Lõunakeskuse Seikluspark on sobilik alates 8-9 eluaastast (pikkus vähemalt 110 cm).

Lisaks elevust tekitavatele seiklusradadele on kohapeal olemas ronimissein, 9D-kinokapsel, mehaanilised hobused Lõunakeskuses ringi ratsutamiseks ning seikluspood.

Vaata lahtiolekuaegasid siit.


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 


🤹‍♀️ Lusti ja mängi Mängudžunglis

Mängudžunglis ootab lapsi hubane väikelaste mängumaja. Pisemad tegelased saavad aga askeldada eakohaste leludega väikelaste nurgas.

Muide, mängutoas on ka 120osaline rongilaud, kus saab vastavalt soovile luua erinevaid linnakuid ja juhtida rongiliiklust. Samuti ootab pisikesi tegutsejaid ninjakilpkonnade mänguala ning suur mudelautodega autorada.

Sportlikuks tegevuseks on Mängudžunglis korvpallilaud, jalgpallivärav ning õhuhokilaud. Vapramaid tervitab ronimissein ning suur kolmekorruseline ja viie meetri kõrgune ronimisatraktsioon koos pallimere ja liutoruga.

Kes soovib rahulikumalt aega veeta, saab minna puhkealale, kus on võimalik vaadata televiisorit ning mängida erinevaid Xbox One mänge. Naeru ja nalja pakuvad erinevad kõverpeeglid seinal.

Mängudžungel asub Lõunakeskuse 2. korrusel ja on avatud iga päev kella 11st 20ni.


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 


🛋️ Võta aeg maha hotell Sophias

Hotell Sophia on loodud soovist pakkuda suurepärast hotellikogemust hea hinnaga. Inspiratsiooniks on nutikas elustiil ja äge hotellipere, kellega kohtumist ootad juba enne saabumist ning keda jääd igatsema pärast lahkumist.

Sophia toad on ruumikad ja kaasaegsed. Siseviimistluses on kasutatud looduslikke ja allergiavabu materjale. Hotelli restoran Fii kuulub aga MICHELIN Guide 2022 soovitatud restoranide hulka, pakkudes külastajatele hõrke roogasid, kus on ühendatud visuaalne atraktiivsus ja põnevad maitsed.


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 


🏋️‍♀️ Treeni spordiklubis MyFitness 

Lõunakeskuses asub hubane MyFitness spordiklubi, kus on avarad treeningstuudiod ja hästivarustatud jõusaal koos kardiopargi, vabade raskuste ja venitusalaga. Värskelt renoveeritud jõusaalis nõustavad sind MyFitnessi kogenud personaaltreenerid. Sissepääs Lõunakeskuse 0-korruselt, Astri Arena juurest.


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 


🏌️‍♂️ Harrasta golfimängu aastaringselt 

Golf X on Eesti kaasaegseim ja hubaseim sisestuudio, kus saad nautida golfimängu terve aasta läbi. Stuudio pakub simulaatorite abil uudset kogemust golfi mängimisel ja harjutamisel. Tegemist on sportliku õppe- ja harjutamiskeskkonnaga ning mõnusa talvitumispaigaga golfimängijatele. Kuid rõõmu ja kaasahaaravat meelelahutust jagub ka golfivõõrale inimesele.


Mängi & treeni: 4 golfisimulaatorit, palju erinevaid golfi- ja harjutusväljakuid igal tasemel golfisõpradele, golfiõpe ja -treeningud täiskasvanutele ja lastele, rikkaliku valikuga golfipood.

Üritused: Golf X golfistuudio on mõnus kooslus spordist ja meelelahutusest, võimalikud on nii privaatsed kui ka ettevõtete üritused, samuti saab aktiivselt aega veeta sünni- ja tähtpäevadel.


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 


🍜 Avasta Lõunakeskuse söögikohad

Soovid nautida autentset Jaapani toitu või eelistad hoopis Hiina kööki? Kas oled restoranielamuse otsingul või veedaksid pigem aega sõpradega hubases kohvikus? Lõunakeskuses on üle 30 erineva söögikoha, mille hulgast leiab meelepärase igaüks.

Ja kas teadsid, et Lõunakeskuse aatriumis ootab kõiki hea toidu sõpru värskelt avatud toidutänav? Toidutänava eesmärk on pakkuda veelgi enam meeldejäävaid maitseelamusi ja mõnusat õhkkonda nii erinevate köökide kui eriilmelise sisekujunduse näol. Toidutänavalt leiab tervislikke salateid, kebabi ja burgerit, samuti pastat ja pitsat.


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 


🚂 Tee lõbusõitu Lõunakeskuse rongiga

Lõunakeskuse kaubanduspargis sõidab suveperioodil vahva rong, mis sõidutab nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Rong väljub nr 2 ukse juurest (Taluturg/Takko sissepääs) ja sõidab ilusa ilma korral reedest pühapäevani. Rongisõit on tasuta! Kõik sõidule!

Vaata rongi väljumisaegu siit.


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 


🎠 Veeda lõbusalt aega keskuse mängualadel

Kas teadsid, et Lõunakeskuse üldaladel leidub erinevaid mänge ja atraktsioone väikelastele? Lisaks pakub tegevust Dubstari mängude tuba (Mängudžungli kõrval) ning jõuatraktsioonide ala (Sportlandi vastas). Tegevust jagub kõigile nii suurtele kui ka väikestele!


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 

👩‍🌾 Külasta Lõunakeskuse kogukonnaaeda

Kogukonnaaia mõte sai alguse soovist pakkuda LõunaTERA kooli- ja lasteaialastele õppimisvõimalust väljaspool klassiruumi. Suvisel ajal ootab aga kogukonnaaed külla kõiki rohenäppe ja värske õhu fänne. See on tore koht, kus võtta hetkeks aeg maha, nautida rohelust ja pidada kasvõi piknikku!


10 soovitust ajaveetmiseks Lõunakeskuses
 

Interesting reading